oprogramowanie

PaperCut jest programem redukującym koszty wydruku poprzez zachęcanie użytkowników do
świadomego i odpowiedzialnego korzystania z drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.
PaperCut MF zawiera dedykowane oprogramowanie, które integruje się bezpośrednio z
panelem dotykowym drukarki/urządzenia wielofunkcyjnego tak, aby umożliwić pełną kontrolę
nad wydrukami i bezpieczeństwem środowiska wydruku (WYDRUK PODĄŻAJĄCY I POUFNY).
PaperCut MF jest łatwym oprogramowaniem nie tylko w użytkowaniu, ale również we
wdrożeniu i późniejszej administracji. Sprawdza się w organizacjach dowolnej wielkości,
niezależnie od wykorzystywanego środowiska informatycznego jak również posiadanych
drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

Ineo Remote Care to sprawdzony system zdalnego monitorowania firmy DEVELOP, który zapewnia profilaktyczne i niezwykle elastyczne usługi serwisowe. Wszystkie istotne dane systemowe są przesyłane bezpośrednio do centrum serwisowego firmy DEVELOP. Jest to proces automatyczny, niewymagający ingerencji użytkownika. Bezpośrednie przesyłanie informacji na temat problemów technicznych z urządzenia drukującego do centrum serwisowego pozwala zmniejszyć do minimum czas awarii oraz uniknąć czasochłonnego procesu obsługi zgłoszeń serwisowych.

ICS to zestaw narzędzi informatycznych, który umożliwia wygodny nadzór i optymalizację procesu produkcji dokumentów w Twojej firmie. Rozwiązanie to pozwala na zdalną kontrolę nad stanem technicznym oraz wydajnością nawet bardzo złożonej i zróżnicowanej floty urządzeń drukujących zarówno w małych i średnich przedsiębiorstwach, jak również dużych korporacjach. ICS pozwala efektywnie zarządzać serwisowaniem i inwentaryzacją urządzeń drukujących, a także skutecznie mierzyć stopień zużycia materiałów eksploatacyjnych. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania obniżysz koszty druku, jak również usprawnisz interwencje związane z konserwacją i naprawą urządzeń.

Urządzenia wielofunkcyjne zwiększają produktywności w firmie i dają przewagę nad konkurencją. DEVELOP oferuje możliwość dalszej optymalizacji codziennej pracy z wykorzystaniem inteligentnych dodatków do systemu operacyjnego urządzenia. Dostępne są one bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia wielofunkcyjnego ineo, dzięki czemu zawsze są pod ręką przy codziennej pracy biurowej. Wybierz najlepsze dla twojego biznesu rozwiązania, które są łatwo instalowane na urządzeniu przez wprowadzenie kodu aktywacyjnego.

Przykładem może być przeglądarka internetowa z poziomu wyświetlacza urządzenia, Image Panel do zarządzania dokumentami oraz przypisywanie fotografii do poszczególnych użytkowników.

Ponadto istnieje możliwość uruchomienia takich opcji jak kodowanie plików PDF oraz dodawanie w zeskanowanych plikach tagów „metadata”, umożliwiających szybkie wyszukiwanie plików poprzez podanie wyrazów opisujących plik. Nowością jest też możliwość tworzenia „przeszukiwalnych” PDF’ów, co pozwala na edycję zeskanowanych dokumentów np. w edytorach tekstowych.

W przyszłości możliwe będzie załączenie nowych opcji do tego modułowego systemu, a nawet dostosowanie funkcji do aktualnych potrzeb. Uaktualnienie nowych opcji w i-Option odbyć się może podczas wizyty technika, nawet podczas rutynowego przeglądu.

Aplikacji ineoPRINT pozwala na podłączenie urządzeń wielofunkcyjnych DEVELOP do urządzeń mobilnych, działających zarównowno na platformie Android, jak również iOS. Aplikacja ineoPrint oferuje drukowanie i skanowanie bezpośrednio z urządzenia mobilnego oraz pozwala przeglądać i drukować załączniki z wiadomości e-mail oraz zdjęć zrobionych za pomocą wbudowanego aparatu. Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość skanowania z urządzenia wielofunkcyjnego na urządzenie mobilne

ineoPRINT można pobrać za darmo z Apple App Store i Google Play.

Oprogramowanie OCR umożliwia optyczne rozpoznawanie znaków na plikach graficznych, drukowanych, a także zapisanych ręcznie, co znacznie usprawnia przebieg prac w biurze lub przedsiębiorstwie.

Zautomatyzowane procesy produkcyjne są dla przemysłu codziennością. Niestety sprawa wygląda zupełnie inaczej, jeśli przyjrzymy się bliżej procesom, które każdego dnia zachodzą wewnątrz firm, w których pracujemy. A przecież środowisko biurowe również może zostać zautomatyzowane. Ręczne przetwarzanie ogromnych ilości dokumentów oraz ich duplikowanie wewnątrz biur prowadzi do straty czasu, a co za tym idzie również pieniędzy – na co żadna firma nie może sobie pozwolić. Oprogramowanie convert+share stworzone przez Developa pozwala na skuteczne obcinanie takich właśnie kosztów, oszczędzając czas i reorganizując środowisko obiegu dokumentów, np. poprzez skanowanie bezpośrednio do plików Word lub Excel oraz wysyłanie ich wprost z urządzenia wielofunkcyjnego do folderów w systemie Windows, adresów e-mail, Google Drive, Evernote, Microsoft SharePoint lub systemu elektronicznego obiegu dokumentów Develop store+find.

uniFLOW Online to bezpieczne rozwiązanie do drukowania i skanowania w chmurze publicznej dla firm każdej wielkości, ułatwiające zarządzanie całym środowiskiem drukowania. Został opracowany od podstaw w celu zwiększenia korzyści technologii chmury i zaspokojenia potrzeb firm, które nie chcą inwestować w lokalne serwery ani nimi zarządzać, ale nadal chcą kontrolować proces drukowania i korzystać z elastycznych przepływów pracy skanowania. uniFLOW Online opiera się na najnowocześniejszej technologii środowiska chmurowego Microsoft Azure; serwery nie są potrzebne. Wprowadza standardy bezpieczeństwa przedsiębiorstwa i zapewnia wysoką skalowalność, aby natychmiast reagować na zmieniające się wymagania.

kontakt
LUB

INFO@DEVELOPSZCZECIN.PL