SERWIS

tak działamy

Bezpośrednio po dostawie urządzenia wielofunkcyjnego zaczyna się proces opieki serwisowej.

Zapewnimy stałe zaopatrzenie we wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne do drukowania, takie jak:

Toner
Atrament
Części i części zamienne do maszyny
Oszczędź czas na drukowaniu:

Dzięki naszym rozwiązaniom nie będziesz już musiał sprawdzać, ile pozostało tonera, ile wydruków, ani tracić czasu na telefon, próbując rozwiązać problem z drukarką.
Dzięki zarządzanym usługom drukowania będziemy aktywnie monitorować Twoje rozwiązania do drukowania, abyś Ty nie musiał tego robić.

Czas reakcji 2 godziny:

Oferujemy bardzo wydajny, 2-godzinny czas reakcji w którym możemy pomóc Tobie i Twoim pracownikom w biurze w szeregu potrzebach i problemach związanych z drukowaniem i kopiowaniem, w tym:

Dostawa maszyny, konfiguracja i wsparcie
Obsługa sieci drukarki
Wsparcie zdalne

proces wdrożeniowy

konsultacja

Powiedz nam, jakie tworzysz dokumenty i jak je wykonujesz

Audyt

Przyjrzyjmy się Twojemu obecnemu sprzętowi i obiegowi dokumentów

propozycja

Złożymy niezobowiązującą ofertę dla Twojej firmy w zakresie drukowania, kopiowania i skanowania

instalacja

Zainstalujemy sprzęt w Twojej firmie oraz zastosujemy sterowniki druku i skróty do skanowania w Twojej infrastrukturze IT

opieka serwisowa

Będziemy serwisować Twój sprzęt, abyś miał pewność, że możesz drukować i skanować na czas za każdym razem

stały kontrakt obsługi technicznej

Rekomendowana forma obsługi serwisowej to stała umowa kontraktowa z uzgodnionymi stawkami za wydruk/kopię monochromatyczną formatu A4 oraz wydruk/kopię kolorową formatu A4. Ustalone wartości – stawki za kopię/wydruk A4, zawierają wszelkie koszty serwisowe związane z użytkowaniem urządzenia, np. dostawę tonerów wymianę wkładów światłoczułych, pasa transferowego oraz innych materiałów eksploatacyjnych. Proponowane stawki zawierają również dojazd inżyniera serwisu do urządzenia oraz wykonywanie wszelkich niezbędnych napraw i przeglądów. Proponowany czas reakcji serwisu wynosi od 2 do 8 godzin roboczych. Wszelkie zgłoszenia serwisowe przyjmowane są przez dedykowany zespół obsługi Klienta.

doraźny serwis na życzenie

Naprawiamy, serwisujemy szeroką gamę marek i modeli, w tym Konica Minolta, Develop, HP, Canon, Olivetti. Nasi inżynierowie serwisu mogą zaoferować Tobie i Twojej firmie bogate wsparcie; od usuwania zacięć i śladów na papierze, dopasowywania tonerów i materiałów eksploatacyjnych, zapewnienia wsparcia IT, napraw, serwisowania i konserwacji. Zapewniamy Ci ochronę dzięki naszemu szybkiemu, wydajnemu i przyjaznemu zespołowi.

materiały eksploatacyjne

Zadzwoń lub wyślij e-mail podając swoje wymagania dotyczące tonera lub materiałów eksploatacyjnych. Uzyskaj poradę techniczną co do wydajności i dostępności konkretnego produktu.

Jeśli masz problem techniczny zadzwoń lub napisz